aaa

OCMW-Raad

Het Decreet Lokaal Bestuur bepaalt dat de leden van de gemeenteraad voortaan ook de Raad voor Maatschappelijk Welzijn vormen. Daarnaast is de voorzitter van de gemeenteraad van rechtswege ook voorzitter van de Raad voor Maatschappelijk welzijn.

Samenstelling GR/OR

Naam

Voornaam

  Functie

        Lijst 

  E-mail

Roggen

Jozef

Burgemeester

Open-Vld

jo.roggen@gmail.com

Jamar 

Chris 

Schepen 

Open-Vld  

chrisjamar_574@hotmail.com 

Soors 

Erik

Schepen

Open-Vld

erik.soors@gmail.com

Strouven

 Roland

Schepen

Open-Vld

roland.strouven@proximus.com

Allard

Elke 

Voorzitter BCSD

Hart Dorp

elke.allard@telenet.be

Swinnen

Kris

Voorzitter GR/OR

Open-Vld 

swinnenkris@gmail.com

Claes 

Ingrid

Raadslid

CD&V

ingrid.claes@skynet.be

Vlayen

Bart

Raadslid

Hart Dorp

vlayenbart@telenet.be

Vandezande    

Germain

Raadslid

Open-Vld

vandezandegermain@hotmail.be 

Andries

Bart

Raadslid

CD&V

bart.andries2@telenet.be

Adams

Monique

Raadslid

CD&V

monique.adams@skynet.be

Huybrechts

Kevin

Raadslid

N-VA

huybrechtskevin@hotmail.com  

Najem

Nadia

Raadslid

Open-Vld

najemnadia@gmail.com

Soetaerts  

Rita

Raadslid

Open-Vld

rita.soetaerts@gmail.com

Doms

Stijn

Raadslid

Open-Vld

stijndoms53@gmail.com

Lux

Birthe

Raadslid

Open-Vld

birthe.lux@hotmail.com

Ruysen

Danny 

Raadslid

Hart Dorp

danny.ruysen@hotmail.com

Elk OCMW richt een Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst (BCSD) op. De oprichting van een bijzonder comité voor de sociale dienst is verplicht.

Het BCSD is, naast het vast bureau, het tweede uitvoerend orgaan van het OCMW. De taken van het Bijzonder Comité zijn vastgelegd in het Decreet Lokaal Bestuur.
Het BCSD is onder meer bevoegd voor de individuele dossiers inzake maatschappelijke dienstverlening en maatschappelijke integratie.

Samenstelling BCSD

bcsd
Klik om te vergroten

Elke Allard

Hart Dorp

Naomi Vangeel

Hart Dorp

Rudi Claeskens

Open-Vld

Nancy Vanderstappen

Open-Vld

Evelyne Fontaine

Open-Vld

Anita Coenen

Open-Vld

Lieke Roosbeek

CD&V

Herman Stiers

Algemeen directeur